Transport

Sanco sp. z o. o. została założona w 1993 roku jako firma "Mazur" i od początku rozpoczęła działalność w transporcie międzynarodowym. W tym czasie posiadała cztery zestawy w postaci ciągników siodłowych marki MAN i LIAZ wraz z naczepami.

We wrześniu 1998 roku nastąpiła fuzja firm: "Mazur" oraz Agencja "Sanco" i powstało przedsiębiorstwo Sanco sp. z o. o. Całość udziałów przeszła w ręce obecnego właściciela.

Kolejne lata to dynamiczny rozwój spółki związany z przyrostem taboru i rozszerzaniem działalności na kolejne państwa europejskie.

Oprócz rozwoju działalności transportowej firma zajęła się również handlem maszynami rolniczymi i sprzedażą odzieży używanej w sieci swoich sklepów, którą prowadzi do dnia dzisiejszego.

Od początku swojej działalności jesteśmy członkiem Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Międzynarodowych zarejestrowanym pod numerem 0269.

My jesteśmy odpowiedzialni za to

aby Twój towar dotarł na czas i na miejsce

kontakt
place

43-190 Mikołów,
ul. Brzozowa 2

access_time

pn. - pt.: 8:00 - 16:00
sb.: 9:00 - 15:00

person_outline

Brańka Aneta
508 356 047

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem